registrovaná značka umělých trávníků JUTA

Co je nové

Team-Master s korkem v Německu

Firma Bonasch z Berglenu dokončila instalaci hřiště v Bádensku-Württembersku: JUTAgrass Team-Master 35/220 s korkovým zásypem Amorim.

 

JUTAgrass Scout na Ukrajině

Nový multisportovní projekt s trávníkem Scout v Kyjevě.

 

Projekt Riverwood na Ukrajině

JUTAgrass Fast Track 15 na novém multisportovním hřišti na Ukrajině (Cherkasy).

 

Team-Master 35 v Německu

Nás zákazník Dieter Tartemann dokončil instalaci fotbalového hřiště v německém Sundern. JUTAgrass Team-Master 35/220 s pískovým zásypem.

 

JUTAgrass ve škole a školce na Ukrajině

Přes veškeré komplikace na Ukrajině dál probíhá instalace projektů s JUTAgrass. Náš partner LTD Budkomplet dokončil pokládku školního hřiště a zahrady ve školce v Kyjevě.

 

Nové barvy trávníku Winner

Naši zákazníci již můžou objednávat trávník JUTAgrass Winner i v barevném provedení fg/sg (field-green/spring-green).  Nejnovější instalace je momentálně v Polsku.

 

MonoTrack hřiště

V polském Ceranowu instalovala společnost PBS náš multisportovní trávník MonoTrack W 20.

 

JUTAgrass Exadel na Ukrajině

Multisportovní areál - nová instalace našeho partnera, společnosti LTD Budkomplet.

 

JUTAgrass v Africe

Nejnovější JUTA projekt v africkém Senegalu - Ziguinchor Mulrisport arena. Jde opravdu o globální projekt, český trávník Play Comfort 18 instalovala senegalská firma pro finského zákazníka FC4IP (Finnish Chamber for international partnership).

 

Team-Master v Rakousku

JUTAgrass Team-Master 35/180 s pískovým zásypem v rakouském Fügen (spolková země Tyrolsko). Pokládku pro našeho zákazníka, společnost Strabag, zajistila firma Dajky.

 

Tenisový projekt v Rakousku

JUTAgrass Match 12 s červeným pískovým zásypem pro zákazníka Tennisverein Bad Mitterndorf, instalace firma Dajky.

 

Hledáme posilu do obchodního týmu - obchodní zástupce

Chybí nám kolega/kolegyně s obchodním duchem a s chutí cestovat.

 

Hokejové hřiště ve Španělsku

Čerstvá instalace trávníku JUTAgrass Play Comfort 24 na hokejovém hřišti v Madridu.

 

Hledáme posilu do obchodního týmu - Asistent/ka prodeje

Hledáme fajn kolegu nebo kolegyni na pozici asistent/asistentka prodeje.

 

Hledáme posilu do technického týmu

Chybí nám šikovný aplikační technik. Co to znamená? Příprava projektů (kladecí plány) sportovních hřišť, inspekce podloží, poradenství při výstavbě hřišť, odborná měření pro certifikace hřišť a atraktivní "služebky" v celé Evropě.

 

 

MS Agility Liberec 2023

Srdečně vás zveme na Mistrovství světa v agility od 4. do 8. října 2023 v Home Credit Aréně v Liberci. Závodit se opět bude na našem mistrovském povrchu JUTAgrass Play Comfort.

Držíme palce české reprezentaci!

 

JUTAgrass v roce 2021

Rok 2021 i přes pokračující pandemii hodnotíme pro značku JUTAgrass pozitivně. Okrasné trávníky i sportovní povrchy jsou nadále velmi žádané.

 

Padel hřiště v italském Salernu

JUTAgrass Padel MFT 12 a perfektní realizace firmy Sofor.

 

Kontrola zásypu umělého trávníku

Spolu s ESTC se snažíme snížit dopad umělých trávníků a zásypu na životní prostředí. Všem uživatelům doporučujeme pečlivě prostudovat leták ESTC a udělat maximum pro to, abychom společně zabránili přenosu zásypu do okolí hřišť.

 

Nová agility hala v Čerčanech

Michal Jon byl u toho, když se o víkendu v Čerčanech otevírala nejnovější a největší agility hala v Čechách s naším top povrchem JUTAgrass Play Comfort 24 a s podložkou Matchbase 10.

 

Kontrola zásypu umělého trávníku

Ochrana životního prostředí je jednou z priorit JUTY. Proto doporučujeme všem uživatelům sportovního umělého trávníku velmi pečlivě kontrolovat zásyp na hřišti a zamezit přenosu zásypu mimo hrací plochu.

 

Změna na postu obchodního ředitele

Jaroslav Buda předal obchodní žezlo Janu Bělinovi.

 

Arnsdorf - fotbalové hřiště

První reference s dvoubarevnou verzí trávníku JUTAgrass SANDY P v saské obci Arnsdorf nedaleko Pirny a Drážďan.

 

Bakkedalen activity park

Letmý pohled do Norska, konkrétně do městečka Kløfta ležícího třicet kilometrů severovýchodně od Osla, kde bylo instalováno přes 10.000 mumělého trávníku JUTAgrass Master.

 

FIFA Quality Pro na Gundadalur Stadium

Pro Gundadalur Stadium v hlavním městě Faerských ostrovů Tórshavn bylo použito 8.440 m2 JUTAgrass Defender 40/180 s podložkou EL25 a zásypem TPE. Projekt získal certifikát FIFA Quality Pro.

 

JUTA hlavním sponzorem TV přenosu FC Slovan Liberec - APOEL FC Nicosia

Aktualizace: Slovan Liberec zvítězil a liberečtí fotbalisté jsou po čtyřech letech v základní fázi Evropské ligy. Obrovská gratulace!

 

 
 

JUTAgrass Winner v Hlinsku

Netradiční, ale zcela funkční kombinace přírodního biotopu a umělého trávníku v Hlinsku.

 

Horká novinka Team-Master Plus

Letošní novinka ve fotbalových trávnícíh Team-Master Plus, instalovala společnost Heiler v Osnabrücku (SRN).

 

Členství v další profesní organizaci

JUTA je nově členem Asociace stavitelů fotbalových hřišť s umělými trávníky při ESTC.

 

JUTAgrass na Šumavě

Elegantně vyřešený prostor pod venkovním schodištěm ve Sporthotelu Olympia Zadov. Trávník JUTAgrass Popular 15 instalovala společnost Český trávník z Litvínovic.

 

JUTAgrass jede naplno

I přes pandemii koronaviru se výroba JUTAgrass nezastavila. Trávníky dodáváme bez omezení do celé Evropy. Největším odběratelem zůstává nadále Česká republika, velký zájem je ale i z Německa, Španělska, Polska a z východu. JUTA team je v plném počtu, těšíme se na vaše dotazy a objednávky.
 

MS Agility v Talinu zrušeno

Vzhledem k epidemiologické situaci se organizátoři MS Agility v Talinu rozhodli letošní mistrovství zrušit. Zároveň požádali o organizaci MS v roce 2021. Partnerství s JUTOU prozatím zůstává, držíme palce a těšíme se na setkání na Play Comfortu o rok později.

 

MS Agility 2020

JUTA je hrdým partnerem MS Agility 2020 v estonském Tallinnu.

 

JUTAgrass Champion ve Dvoře Králové

Domácí realizace sportovní plochy u fotbalového stadionu, exkluzivní umělý trávník Champion 60/165.

 

Novinky - SANDY PLUS

Inovace roku - fotbalový trávník Sandy Plus je inspirován původním texturovaným trávníkem Sandy, do kterého jsme přidali rovná vlákna pro stabilizaci pískového zásypu a zejména pro ještě lepší herní vlastnosti.

 

Veletrh FSB v Kolíně nad Rýnem

Od 24. do 27. října 2023 se na vás těšíme na stánku JUTA, B-039 v hale 10.2, výstaviště Koelnmesse.

 

Výprodej trávníku VIRGIN FG

Aktualizace - Hlásíme vyprodáno! Léto končí ale váš balkón se může zelenat i na podzim! Speciální nabídka trávníku JUTAgrass Virgin v barvě field green, šíře role 127cm, možná délka 1-70 m, cena 125 Kč/bm vč. dph. Osobní odběr na expedici v Jutě 15 pro menší množství; 25 bm a více můžeme zaslat na dobírku.

 

Hledáme posilu do technického týmu

Chybí nám šikovný aplikační technik. Co to znamená? Příprava projektů (kladecí plány) sportovních hřišť, inspekce podloží, poradenství při výstavbě hřišť, odborná měření pro certifikace hřišť a atraktivní "služebky" v celé Evropě.

 

JUTAgrass Active na Faerských ostrovech

Firma Laiderz instalovala Active 30 s podložkou Enkaflex 10mm na nádherném venkovním hřišti v Kollafjordur.

 

Play Comfort na výstavě CACIB 2019

JUTAgrass Play Comfort, již 4x oficiální trávník Mistrovství světa v agility, bude prezentován také na výstavě psů v německém Neumünster, kde se uskuteční Agility Masters tournament.

 

 

Výprodej - trávník STARTY

Rosteme, zvětšujeme prostory, stavíme. To znamená, že potřebujeme místo a pro vás se objevila jedinečná příležitost pořídit trávník Starty z kolekce 2018 za bezkonkurenční cenu.

 

Novinky 2019 - URBAN

Jedna z novinek  v nabídce JUTAgrass představuje nový směr ve vývoji umělých trávníků. Vysoce odolný trávník URBAN je určen pro realizaci zelených ploch městských částí, parků, relaxačních a klidových zón intravilánu.

 

Master Combi s korkem v Marseille

Nádherné fotbalové hřiště Di Giovanni v Marseille, JUTAgrass Master Combi 40/165 s korkovým zásypem instalovala společnost Calviere.

 

Provoz obchodního oddělení - Vánoce 2020

Kancelář JUTAgrass bude uzavřena od 21. 12. 2020 do 3. 1. 2021. Poslední možný den pro nakládky zboží je 18. prosinec. Přejeme příjemné Vánoce, hodně zdraví a těšíme se na Vás od 4. ledna 2021.

 

Mobilní fotbalové hřiště s JUTAgrass Active TT

Na brněnském výstavišti instalovala společnost PJ Art z Liberce unikátní mobilní hřiště s naším trávníkem Active TT. Jednoduchá instalace i demontáž a perfektní hrací povrch.

 

Agility ve Forssa, Finsko

JUTAgrass Play Comfort v agility hale ve Forssa, instalovala společnost Futiskauppa.

 

JUTAgrass na veletrhu Sport Life v Brně

Společnost PJ Art z Liberce připravila pro tento sportovní veletrh instalaci mobilního hřiště s umělým trávníkem JUTAgrass. Po celou dobu konání veletrhu, od 9. do 11. listopadu zastihnete v hale A2 i našeho kolegu Michala Jona, s kterým můžete probrat detaily ohledně vhodných typů trávníků pro podobné mobilní instalace.

 

MS Agility 2018

JUTA je hrdým partnerem MS Agility 2018 ve švédském Kristianstadu. Po loňském úspěchu na MS v Liberci se bude znovu závodit na našem JUTAgrass Play Comfort. Držíme palce české reprezentaci!

 

JUTAgrass Master 40/165 v Harøya

9600 m2 instalovala na norském ostrově Harøya společnost Laiderz.

 

Louka nad Lucernou

Ondřej Kobza a Petr Plewka přinášejí od 28. srpna do 11. září 2018 nad střechy Prahy louku plnou fauny a flóry. To vše v projektu nazvaném Louka nad Lucernou.

 

Trávník mezi tramvajovými kolejemi v Košicích

Na košičké Třídě SNP se v rámci protihlukových opatření objevil náš trávník JUTAgrass. Patentované řešení společnosti Brens zároveň zachytává vodu a umožňuje mezi koleje kromě umělého trávníku nasadit i živé rostliny.

 

JUTAgrass Master 40/200 v Malajsii

Naše první hřiště v Labuan, Malajsie právě prochází certifikací FIFA Quality Pro.

Realizace: společnost RS Greenmaster.

 

JUTAgrass v prodejnách EUROKOBERCE

Umělé trávníky Virgin, Decor, Popular a Greenville pro váš balkón a terasu koupíte v prodejnách Eurokoberce.

 

JUTAgrass Padel na Gibraltaru

Za deset let své existence dodala JUTA koberce pro stovky padelových kurtů v celém Španělsku.

 

JUTAgrass Master 40/200 v Hoyvik, Faerské ostrovy

V rámci kvalifikace Mistrovství Evropy do 21 let si na našem trávníku zahrály reprezentace Finska a Faerských ostrovů.

 

JUTAgrass Master Combi v Risum-Lindholm

Instalace trávníku Master Combi 40/165 v německém Risum-Lindholm, realizace společnost Weitzel.

 

JUTAgrass v tramvajovém kolejišti

Nezvykle zelená tramvajová trať se objevila na Slovensku v Košicích. Na třídě SNP začala spol. Prokop rail instalovat náš trávník Popular 25.

 

JUTAgrass na Domotexu

JUTA znovu vystavuje na veletrhu Domotex v německém Hannoveru (12-15 leden 2018). Děkujeme všem partnerům a návštěvníkům za návštěvu našeho stánku.

 

PF 2021

Úspěšný rok 2021 přeje všem zákazníkům a partnerům tým JUTAgrass. Od 4. ledna funguje naše kancelář i expedice zakázek bez omezení.

 

Dětské hřiště Clos Saint Julien

Realizace dětského hřiště ve městě Torreilles, Francie s pokládkou JUTAgrass Active. Instalovala společnost Paysages Synthese.

 

Salon des Maires, Paříž

Od 21. do 23. listopadu nás najdete na veletrhu Salon des Maires v Paříži, hala 2.2, stánek C3.

 

Rekordní veletrh FSB

Děkujeme všem návštěvníkům a obchodním partnerům za rekordní účast na veletrhu FSB v Kolíně nad Rýnem. Těšíme se na další spolupráci.

 

Agility pro vozíčkáře

V německém Hemsbachu otevřeli novou halu přizpůsobenou i pro agility vozíčkářů. JUTAgrass Play Comfort (1435 m2) v Agilityhalle Münster instalovala firma Stavosport.

 

Článek Michala Jona ve speciálu Fotbal a trénink

Zástupce JUTAgrass pro Českou a Slovenskou republiku, Michal Jon, informoval ve speciálním vydání o aktuální situaci a o vývoji v umělých trávnících.

 

Štiky českého byznysu

JUTA a.s. získala 1.místo v žebříčku v Královehradeckém kraji. Více o projektu na www.stiky.cz

 

MS Agility Liberec je za námi

Dobojováno. Mistrovství světa v agility v Liberci zná své Mistry světa pro rok 2017. A Češi mají opět medaile.

 

Omezený provoz obchodního oddělení a expedice 17. 11.

Naše obchodní kancelář (včetně expedice) bude v úterý 17. listopadu uzavřena. Slavíme státní svátek a těšíme se na vás nejlépe online ve středu 18. listopadu.

 

MS Agility Liberec 2017

Srdečně vás zveme na Mistrovství světa v agility od 5. do 8. října v Home Credit Aréně v Liberci. Závodit se bude na povrchu JUTAgrass Play Comfort.

 

JUTAgrass Sandy v Halle

Novinka roku 2017 - trávník Sandy (pouze s pískovým zásypem) byla instalována v Německu, první hřiště v Halle - Dölau má 2300 m2. Projekt realizovala společnost Barthel.

 

Dopravní omezení - příjezd k Jutě 15

Upozorňujeme na úplnou uzavírku silnice III/29915 od křižovatky ulic Heydukova a Sylvárovská až po ulici Na Borkách kvůli rekonstrulci komunikace. Uzavírka potrvá do 13. listopadu 2017. Příjezd do Juty 15 je po objízdné trase přes Žireč.


 

Nový stadion v Nurlatu, Rusko

JUTAgrass Scout 50 na novém stadionu Nurlatu, Tatarstan. Realizaci zajistil Rustam Muminov.

 

JUTAgrass Winner 40/160 v Rasskazově

Krásná realizace fotbalového hřiště s trávníkem Winner 40/160 v Rusku - Rasskazovo, Tambovská oblast

 

JUTAgrass na Faerských ostrovech

Naše první hřiště na ostrovech, Master 40/200 s podložkou EL25. Realizace: dánská společnost Laiderz.

 

První FIFA hřiště ve Španělsku

Hřiště v andalúzském městečku La Vega s trávníkem JUTAgrass Winner 60/140 získalo FIFA Quality Pro certifikát. Projekt realizovala společnost Gesinde.

 

JUTAgrass na veletrhu FSB

JUTA bude mít znovu zastoupení na veletrhu FSB v německém Kolíně nad Rýnem. Od 26. do 29. října nás najdete na stánku C-051 v hale 10.1.

 

Master 40/200 v Hainburgu

Náš trávník Master 40/200 instalovaný v Hainburgu (Německo) v roce 2014 je díky pečlivé údržbě stále ve vynikajícím stavu.

 

JUTAgrass na karlovarském festivalu

Naše trávníky zdobí Finlandia stan na MFF Karlovy Vary. Za zdařilou instalací stojí pražská firma Aerofilms.

 

První instalace Master 50/180

V Německu máme první hřiště s trávníkem Master 50/180. Za perfektně provedenou instalaci děkujeme společnosti Stavosport.

 

JUTAgrass dobývá německou Bundesligu

Poté, co jsme v roce 2015 dodali 15.000 m2 trávníku Master 40/220 do tréninkového centra SV Darmstadt 98, jsme v letošním roce instalovali stejný povrch v tréninkovém centru pravidelného účastníka Champions League - Borussie Dortmund a také v SV Hamburg (9.000 m2). A tím letos zdaleka nekončíme.

 

JUTAgrass Marauder v Parku Legend, Moskva

Od 1. června je pro veřejnost otevřeno fotbalové hřiště 60 x 30 m s trávníkem JUTAgrass Marauder 35/140 v Parku Legend před Ledovým palácem v Moskvě.

 

 

Akční cena trávníku Playground pro dětská hřiště

Sleva na umělý trávník Playground pro dětská hřiště v červené a žluté barvě - akce prodloužená během letních prázdnin 2017.

 

JUTAgrass v prodejnách Melichar

Trávníky JUTAgrass nově nabízíme v prodejnách Melichar.cz v Úpici a Trutnově. Vybrat si zde můžete ze dvou variant zelených trávníků a také rohožek v šíři 2 metry.

 

Umělé trávníky JUTAgrass v prodejnách Bauhaus

Bauhaus nabízí naše trávníky od roku 2015. Od dubna 2017 si můžete zakoupit kromě trávníku Virgin, který je vhodný pro frekventované venkovní plochy, nově i trávník Garden určený k venkovním bazénům, na terasy a balkony.

 

Seminář FIFA v Jutě

11. května se v Jutě 15 konal den otevřených dveří, spojený se setkáním stavitelů sportovních trávníků z České republiky a Slovenska. Součástí programu byla i přednáška Kathariny Wistel a Johsana Billingham, kteří představili program FIFA Quality, nové metody testování a certifikace hřišť.

 

Omezený provoz obchodního oddělení 1. a 8. 5. 2020

Dne 1. a 8. května 2020 bude kancelář JUTAgrass uzavřená (státní svátek). Děkujeme za pochopení a přejeme příjemné prodloužené víkendy.

 

JUTAgrass piano na výstavě Blutezeit

Naše trávníky Decor a Popular budou až do konce září k vidění na prestižní zahradnické výstavě v německé Apoldě. Decor zahalil koncertní křídlo do příjemné zelené barvy a Popular vyplnil hudební nádvoří.

 

První instalace trávníku Defender

V německém Herfordu jsme s naším partnerem, spol. Heiler, instalovali novinku v kolekci fotbalových trávníků - Defender 40/200.

 

JUTAgrass na Expo Swiat Pilki

Začátkem dubna se ve Varšavě na Národním stadionu uskutečnil 1. ročník Expo Svět fotbalu. JUTA jako hlavní technický partner výstavy poskytla umělý trávník pro vstupní prostory, VIP prostor hlavní scény a pro hlavní fotbalové hřiště.

 

Play Comfort na CRUFTS

Náš trávník Play Comfort byl vybrán pro zahajovací ceremoniál na nejslavnější psí show na světě - Crufts 2017. Za tímto úspěchem Play Comfortu stojí naše kolegyně Georgina Thorpe z Juta UK.

 

JUTAgrass hokejové trávníky

V Evropě roste obliba pozemního hokeje a JUTAgrass rozšiřuje nabídku hokejových trávníků. V současnosti JUTA nabízí již 4 druhy trávníků pro pozemní hokej: Hockey Pro 18, Hockey Pro 22, Hockey MF a nejnovější Hockey Pro V 13.  První tři mají certifikát hokejové federace FIH, u Pro V 13 certifikační řízení právě probíhá.

 

Nový trávník EXACT pro multisport

V sezóně 2017 nabízíme nový trávník EXACT. Vyvinuli jsme vynikající kompromis mezi přiznivou cenou a herními vlastnostmi pro mutisportovní hřiště.

 

JUTA na veletrhu Domotex

Ve dnech 14. -17. ledna se s námi můžete potkat na veletrhu Domotex v německém Hannoveru. Společně s širokou nabídkou výrobků společnosti JUTA prezentujeme i umělé trávníky, zejména kolekci landscaping. Najdete nás v hale č. 6, stánek A55. Těšíme se na setkání.

 

Nová jídelna v Žirči

Zaměstnanci závodů Juty 7, 14 a 15 dostali vánoční dárek jen s mírným zpožděním - 16. ledna jsme slavnostně snědli první oběd v nové jídelně v Žirči.

 

Workshop o novinkách v hokejových trávnících

Alastair Cox z Mezinárodní hokejové federace FIH na návštěvě v JUTĚ hovořil o aktuálním dění v pozemním hokeji a diskutovali jsme o vývoji nových typů trávníků pro tento sport.

 

Provoz a nakládky - Velikonoce 2020

Kancelář JUTAgrass bude od 10. 4. do 13. 4. 2020 uzavřená. Nakládky jsou možné do 9. 4. včetně a poté od 14. 4. Příjemné Velikonoce!

 
nahoru