registrovaná značka umělých trávníků JUTA

JUTAgrass v roce 2021

Rok 2021 i přes pokračující pandemii hodnotíme pro značku JUTAgrass pozitivně. Okrasné trávníky i sportovní povrchy jsou nadále velmi žádané.

Vedle fotbalových a multisportovních hřišť jsme v uplynulém roce dodali nebývalé množství trávníku pro padelové kurty od Finska až po jižní Itálii - téměř 1500. Ve Španělsku, Švédsku a v Itálii jde aktuálně o nejrychleji rostoucí sportovní odvětví.
V agility je JUTA nadále evropskou jedničkou. Náš systém s trávníkem JUTAgrass Play Comfort 24 a s podložkou Matchbase byl už 4x oficiálním povrchem mistrovství světa v agility. Jen vloni jsme jej dodali do 20 agility hal.
Umělý trávník Play Comfort se prosadil i na tenisových kurtech. Nejoblíbenější novinkou je červený Play Comfort 18 s červeným pískovým zásypem, zákazníky zaujala i dvoubarevná modrá kombinace Padel MFT 15. Oba povrchy již získaly certifikaci ITF Mezinárodní tenisové federace v Německu, resp. v Belgii.
Za obrovský úspěch a potvrzení kvality JUTAgrass fotbalových trávníků považujeme dodávky fotbalových hřišť do Itálie. Uspěli jsme s trávníky Master 40/165 (na jihu Itálie ve měste Potenza) a Master 50/180 (v severoitalské Belinzago Novarese).
Další fantastickou referencí pro JUTAgrass je loňská dodávka 8500 m² trávníku Team-Master 35/220 pro fotbalovou akademii ve Frankfurtu nad Mohanem. V nově vybudované hale bude na našem povrchu trénovat německá fotbalová reprezentace.

Všem zákazníkům a partnerům děkujeme za spolupráci v loňském roce a přejeme úspěšný rok 2022.

 

 

 
nahoru