registrovaná značka umělých trávníků JUTA

Proč zvolit umělý fotbalový trávník

Důvody pro volbu umělého trávníku na fotbalových hřištích jsou zřejmé. Zatímco tréningová a ligová hřiště s přírodní trávou mohou být denně používána v průměru jen dvě hodiny, hřiště s umělým povrchem snese výrazně vyšší zátěž – prakticky celoroční neomezené využití, přičemž trávník vykazuje stálou kvalitu a herní vlastnosti se nemění.
Pokud se rozhodnete položit na vašem fotbalovém hřišti některý z našich umělých trávníků JUTAgrass®, můžete se těšit na trvalé využití hřiště po celý rok. Změny počasí, déšť, bláto, sníh, mráz nebo ostré slunce neovlivní váš tréninkový program ani plánované zápasy.
Rovněž výrazně ušetříte čas i finanční náklady spojené s údržbou trávníku JUTAgrass®. Bezesporu další výhodou při použití umělého trávníku je jeho všestrannost – víceúčelové řešení pro veškeré fotbalové potřeby. Jedno hřiště může být využito nejen pro klasická nebo ligová fotbalová utkání nebo trénink, ale i pro další úrovně fotbalu – stejné hřiště najde uplatnění pro dětský nebo juniorský fotbal či miniligu. Další neoddiskutovatelnou výhodou použití umělého trávníku JUTAgrass® je jeho doba používání. Při dodržení předepsané údržby zaručujeme minimálně osmiletou životnost trávníku při využití 24 hodin denně, po 7 dnů v týdnu a 365 dní v roce.

 

Duo Star Egypt Alaa

Fotbalový trávník Duo Star, instalace v Egyptě, 2016

 
nahoru