registrovaná značka umělých trávníků JUTA

Co je nové

Workshop o novinkách v hokejových trávnících

Alastair Cox z Mezinárodní hokejové federace FIH na návštěvě v JUTĚ hovořil o aktuálním dění v pozemním hokeji a diskutovali jsme o vývoji nových typů trávníků pro tento sport.

 

Umělé trávníky JUTAgrass v prodejnách Bauhaus

Bauhaus nabízí naše trávníky od roku 2015. Od dubna 2017 si můžete zakoupit kromě trávníku Virgin, který je vhodný pro frekventované venkovní plochy, nově i trávník Garden určený k venkovním bazénům, na terasy a balkony.

 

Seminář FIFA v Jutě

11. května se v Jutě 15 konal den otevřených dveří, spojený se setkáním stavitelů sportovních trávníků z České republiky a Slovenska. Součástí programu byla i přednáška Kathariny Wistel a Johsana Billingham, kteří představili program FIFA Quality, nové metody testování a certifikace hřišť.

 

JUTAgrass piano na výstavě Blutezeit

Naše trávníky Decor a Popular budou až do konce září k vidění na prestižní zahradnické výstavě v německé Apoldě. Decor zahalil koncertní křídlo do příjemné zelené barvy a Popular vyplnil hudební nádvoří.

 

První instalace trávníku Defender

V německém Herfordu jsme s naším partnerem, spol. Heiler, instalovali novinku v kolekci fotbalových trávníků - Defender 40/200.

 

JUTAgrass na Expo Swiat Pilki

Začátkem dubna se ve Varšavě na Národním stadionu uskutečnil 1. ročník Expo Svět fotbalu. JUTA jako hlavní technický partner výstavy poskytla umělý trávník pro vstupní prostory, VIP prostor hlavní scény a pro hlavní fotbalové hřiště.

 

Play Comfort na CRUFTS

Náš trávník Play Comfort byl vybrán pro zahajovací ceremoniál na nejslavnější psí show na světě - Crufts 2017. Za tímto úspěchem Play Comfortu stojí naše kolegyně Georgina Thorpe z Juta UK.

 

JUTAgrass hokejové trávníky

V Evropě roste obliba pozemního hokeje a JUTAgrass rozšiřuje nabídku hokejových trávníků. V současnosti JUTA nabízí již 4 druhy trávníků pro pozemní hokej: Hockey Pro 18, Hockey Pro 22, Hockey MF a nejnovější Hockey Pro V 13.  První tři mají certifikát hokejové federace FIH, u Pro V 13 certifikační řízení právě probíhá.

 

Nový trávník EXACT pro multisport

V sezóně 2017 nabízíme nový trávník EXACT. Vyvinuli jsme vynikající kompromis mezi přiznivou cenou a herními vlastnostmi pro mutisportovní hřiště.

 

JUTA na veletrhu Domotex

Ve dnech 14. -17. ledna se s námi můžete potkat na veletrhu Domotex v německém Hannoveru. Společně s širokou nabídkou výrobků společnosti JUTA prezentujeme i umělé trávníky, zejména kolekci landscaping. Najdete nás v hale č. 6, stánek A55. Těšíme se na setkání.

 

Omezený provoz obchodního oddělení 11.5.2017

Dne 11.5.2017 od 14h je omezený provoz obchodního oddělení z důvodu semináře FIFA. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás opět zítra.

 

Nová jídelna v Žirči

Zaměstnanci závodů Juty 7, 14 a 15 dostali vánoční dárek jen s mírným zpožděním - 16. ledna jsme slavnostně snědli první oběd v nové jídelně v Žirči.

 
nahoru